• Obwód szkoły

• Granice obwodu szkoły przebiegają:

- od strony północnej:

południowo-wschodnia strona ul. Marsa, północna i wschodnia granica terenów fabrycznych, północna strona ul. Korkowej

- od strony wschodniej:

zachodnia granica administracyjna Dzielnicy Wesoła

- od strony południowej:

północna strona ul. B. Czecha, wschodnia strona ul. Kościuszkowców, północna strona
          ul. J. Skrzyneckiego, przedłużenie ul. J. Skrzyneckiego w kierunku zachodnim

- od strony zachodniej:

oś ul. Płowieckiej

w skład obwodu wchodzą następujące ulice lub ich części:

ul. Azaliowa, ul. Akwarelowa, ul. Barbórki, ul. Begonii, ul. Bluszczowa, ul. Botaniczna, ul. Bychowska, ul. Cedrowa, ul. Cedzyńska, ul. Czarnoleska, ul. Działowa, ul. T. Edisona, ul. Gąsiennicowa, ul. Goździków, ul. Harmonistów, ul. Hermanowska, ul. Kaczeńca, ul. Kalinowska, ul. Karpacka, ul. Korkowa, ul. Korsuńska, ul. Kościuszkowców - od nr 3 do nr 101, ul. Kresowa - od nr 17 do końca oraz od nr 18 do końca, ul. Króla Maciusia, ul. Łozinowa, ul. Łysakowska, ul. Magnolii, ul. Marsa - od nr 4 do nr 54, ul. Minerska, ul. Młodnicka - od nr 1 do nr 26, ul. Mokrzecka, ul. Moreńska, ul. Morgowa - w granicach Dzielnicy Wawer do ul. Marsa, ul. Naddnieprzańska - strona parzysta od nr 24 do nr 26 i nr 32 oraz strona nieparzysta od nr 31 do nr 33, ul. Nowowiśniowa, ul. Ojrzanowska, ul. Okularowa, ul. Optyczna, ul. Orlika, ul. Otwarta, ul. Piastowa, ul. Płowiecka - strona nieparzysta od nr 15 do nr 111, ul. Potockich, ul. Powszechna, ul. Przyjaźni, ul. Rekrucka, ul. Reszelska, ul. Rezedowa, ul. Rolnicza, ul. Sezam, ul. Sępia, ul. Skokowa, ul. Starego Doktora, ul. Stepowa, ul. Storczykowa, ul. J. Strusia, ul. Szpacza, ul. Szumna, ul. Świecka, ul. Tęczowa, ul. Torowa - w granicach Dzielnicy Wawer do ul. Marsa, ul. Tytoniowa, ul. Weselna, ul. Związkowa.